28
бер.

Виробнича практика: курсанти відточують майстерність

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 12391
  • Друк

Виробнича практика: курсанти відточують майстерністьКурсанти 2 курсу факультету підготовки спеціалістів МТЗ, які навчаються за спеціальністю «Автомобілі та автомобільне господарство», протягом двох тижнів проходили виробничу практику на базі Навчально-виробничих майстерень Військової академії (м. Одеса).

Хлопці відпрацьовували на практиці цілу низку необхідних навичок – пайку металів, зварювальні, слюсарні та токарні роботи. На базі виробничих майстерень є усі необхідні для виконання тих чи інших робіт прилади, агрегати, станки, які допомагають оперативно полагодити чи виробити різноманітне обладнання, яке в подальшому використовується в побуті та в учбовому процесі академії.

Так, на практиці, під наглядом майстрів, курсанти застосовуючи зварювальну техніку відновили спортивне обладнання кафедри теорії та організації фізичної підготовки, полагодили ліжка, у слюсарній майстерні виготовили держателі для стендів, дужки для дверей та багато іншого.

Виробнича практика: курсанти відточують майстерністьКурсант Антон Суслін: «Сьогодні я займався пайкою. На цих заняттях ми вивчаємо технологічні прийоми під час паяльних робіт, знайомимось з типами металів. Під час виконання таких робіт треба бути уважним, виконувати роботу потрібно акуратно. Саме від цього залежить якість пайки».

Курсант Владислав Литвиненко: «Сьогодні ми полагодили гімнастичні бруси для виконання фізичних вправ. Для нас це була добра нагода на практиці зробити щось корисне для академії та набути навичок у зварювальній справі. Моя майбутня спеціальність пов’язана з автомобільною технікою, тому цю практику я вважаю для себе важливою».

Начальник навчально-виробничих майстерень Військової академії (м. Одеса) прапорщик Валерій Верзилов: «Обладнання виробничих майстерень підтримується у робочому стані. У будь який час воно може бути використано для практичного навчання курсантів, не зважаючи за якою спеціалізацією вони навчаються. Майстерні виконують замовлення на ремонт майна кафедр, лабораторій, казарм. Те, що курсанти на практиці мають змогу зробити своїми руками корисні речі і застосувати їх у навчанні - дуже важливо».

Як зазначили майстри - працівники ЗСУ Юрій Василенко, Валерій Кириченко, Станіслав Нестеренко та Андрій Гуменюк, які навчали курсантів та спостерігали за їх діями, хлопці добре виконали визначені практичні завдання на кожному виробничому майданчику та набули практичних навичок.

Рейтинг
124 голосів